Czas na weekend, czas na turnieje!

Kolejny weekend ponownie minie pod znakiem turniejów oraz gier towarzyskich. Zaczniemy w sobotę, zbierzemy się wówczas licznie pod balonem we Wrocławiu, przy ul. Paderewskiego. Na jednym boisku od 9.30 do 10.45, gry sparingowe rozegra drużyna 2009/2010 trenera Michała Dymeckiego, a przeciwnikiem będzie WKS Śląsk Wrocław. Z tym samym przeciwnikiem zmierzy się starsza grupa trenera Dymeckiego, rocznik 2006 i młodsi, tylko od godziny 10.45 do 12.00.

Równolegle na innych boiskach będzie się toczył turniej, organizowany przez WKS Śląsk Wrocław, dla rocznika 2007. Wystąpią tam trzy lub cztery nasze drużyny: grupa wiodąca, grupa z Ratowic trenera Kacpra Haniszewskiego oraz grupa z Chrząstawy Wielkiej oraz Kamieńca Wrocławskiego.

Tuż po turnieju, w godzinach 12.30 - 13.30, możliwe, że gry sparingowe rozegra ekipa Młodzików, a przeciwnikiem będzie również WKS Śląsk Wrocław. Czekam na potwierdzenia obecności!

Będziemy również grać w niedzielę. Tym razem w Oławie, gry towarzyskie rozegra wiodąca ekipa rocznika 2008. Zmierzymy się z KS Oławą, UKSem Kiełczów, AP Dudą i kilkoma innymi drużynami. Szczegóły na treningu.

Kolejny weekend i kolejna szansa do zabawy i zebrania doświadczenia. Trzymajcie kciuki! :)