Koniec wakacji - trenujemy dalej!

Czas rozpocząć sezon 2020/2021.

Choć wakacje się kończą, treningi wciąż pozostają bez zmian. Dodatkowo wznawiamy treningi przy szkole w Chrząstawie Wielkiej. Nowością jest grupa 3-4 latków w Nadolicach Wielkich.

Plany treningów znajdują się w zakładce "Plan treningowy".

W tym sezonie najstarszą grupą w naszej szkółce, będzie zespół Młodzików występujący w lidze okręgowej. Drużyna składająca się z zawodników w wieku 2008/2009 trafiła do ciekawej grupy z dalszymi wyjazdami. Przed nami, chociażby w najbliższą sobotę, spotkanie między innymi z Zachodem Sobótka. Kolejne mecze, to między innymi rywalizacja z drużynami ze Strzelina, Przeworna, czy Jaszowic.

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej stworzył też nowy format turniejowy dla drużyn Żak oraz Orlik. Każda drużyna ma obowiązek zorganizować jeden Mini Turniej. Nasze drużyny zostały przydzielone do grup:

Orlik - grupa 13

- SOKÓŁ MARCINKOWICE,
- LKS ORZEŁ MARSZOWICE,
- KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE

Jesteśmy zobowiązani do organizacji Mini Turnieju 24/25.10.2020r.

Żak - rocznik 2012 - grupa 18

- AP CHAMPIONS OŁAWA II,
- ENERGETYK SIECHNICE,
- TKS POLONIA JAKSONÓW

Jesteśmy zobowiązani do organizacji Mini Turnieju 17/18.10.2020r. (możliwa zamiana na 24/25.10.2020)

Żak - rocznik 2013 - grupa 5

- MGKS MOTO-JELCZ OŁAWA,
- FMS FENIKS STRZELIN,
- KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE

Jesteśmy zobowiązani do organizacji Mini Turnieju 03.04.10.2020r. (możliwa zamiana na 24/25.10.2020)

Oczywiście oprócz obligatoryjnych rozgrywek, nasze drużyny będą uczestniczyć w sparingach oraz turniejach. Jeśli sytuacja pozwoli, wybierzemy się również na turnieje ogólnopolskie.

Kwestie organizacyjne.

Każdy rodzic/opiekun przy zapisie dziecka jest zobowiązany do podpisania umowy i jednocześnie zaakceptowania regulaminu, które znajdują się w zakładce dokumenty.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy - firstkick@wp.pl lub telefoniczny - 603 553 550.