Zeszły weekend na plus. Teraz czas na kolejne sparingi.

Zeszły weekend na plus. Teraz czas na kolejne sparingi.

W ubiegły weekend działo się sporo. Mimo tego, że to początek roku, na weekendowe rozgrywki frekwencja dopisała. 

Pierwsi, w sobotę, na boisko pod balonem we Wrocławiu, wybiegli zawodnicy urodzeni w 2011 roku wraz z dwoma chłopcami z 2012 roku. Na zaproszenie FC Wrocław Academy, uczestniczyliśmy w meczach kontrolnych. Naszymi przeciwnikami były ekipy: FC Wrocław Academy, Polonia Trzebnica, Bumerang Wrocław I oraz Bumerang Wrocław II. 

Graliśmy systemem 4+1. W naszej drużynie zagrało dwunastu chłopców. Zgodnie z naszą filozofią każdy otrzymał niemal identyczną liczbę minut na boisku. Zespoły były na wyrównanym poziomie, co sprawiło, że każdy mecz był ciekawy i wymagający dla każdej drużyny. Łącznie rozegraliśmy osiem spotkań, po 13 minut każde. Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, strzelając łącznie 19 goli. 

Taka formuła meczów kontrolnych jest bardzo wartościowym sprawdzianem. W ciągu dwóch dwóch i pół godziny graliśmy 104 minuty (!). 

----------------------------------------------------------------

W niedzielę gościliśmy w CSiR Jelcz-Laskowice, na zaproszenie miejscowej drużyny KS Orzeł Acana Futsal. Od godziny 8:30 rozgrywaliśmy mecze kontrolne w kilku rocznikach. Rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2011, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony, rywalizując z dwoma drużynami Orła, Czarnych J-L oraz AP Champions Oława.

Jeszcze lepiej wypadła pierwsza ekipa 2012 rocznika, która grała w kolejnej turze. Przeciwnikami były drużyny z tych samych klubów. Nasza ekipa nie poniosła żadnej porażki, pokazując wiele świetnych indywidualnych akcji. Druga ekipa również dzielnie walczyła i także zaprezentowała nieprzeciętne umiejętności. Brawo!

Drużyna 2010 złożona z chłopców z trzech różnych grup walczyła dzielnie, jednak pierwsze drużyny Orła i AP Champions zaprezentowały się lepiej i mecze te były pod ich dyktando. W innych meczach już było lepiej i chłopcy pokazali się z dobrej strony, raz wygrywając, a raz remisując. 

Ostatni w tym dniu na parkiet wybiegli zawodnicy rocznika 2008 oraz 2009. Tura ta była przeznaczona dla zawodników urodzonych w 2008, jednak w naszej drużynie było tylko trzech takich zawodników, a przeważającą część stanowiła ekipa 2009. Gra naszych podopiecznych mogła się podobać. Akcje indywidualne oraz zespołowe były na dobrym poziomie. Widać ciągły progres naszych zawodników, co cieszy. Ostatecznie ponieśliśmy tylko jedną porażkę, z Czarnymi J-L, a ciekawostką jest to, że jest to zespół prowadzony przez Marcina Fakowskiego, który jest również trenerem naszej grupy Młodzików. 

----------------------------------------------------

W najbliższą niedzielę zagramy w Żernikach Wrocławskich. W formie meczów kontrolnych zmierzymy się z KS Orzeł Acana Futsal Jelcz-Laskowice oraz Unią Wrocław (2009). Ponownie zagramy kilkoma rocznikami. 

Rozpocznie o 9:00 rocznik 2010, następnie o 11:15 na parkiecie pojawi się ekipa 2011. Kolejni w kolejce będą najmłodsi, czyli 2012/2013/2014, którzy rozpoczną grę o 13:30. Całość zakończy się meczem ekipy 2009 z Unią Wrocław. Zbiórka co najmniej 20 minut przez rozpoczęciem.

Każdy zawodnik lub zawodniczka może wziąć udział. Potwierdzić obecność proszę SMS na numer 603 553 550. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości