8 maja: Piłkarski Dzień Talentu - rocznik 2008

W ramach dobrych relacji pomiędzy naszą Akademią, a Akademią Piłkarską Ślęzy Wrocław, otrzymaliśmy, a dokładniej, otrzymali Państwo zaproszenie na turniej.  Na turniej jadą Państwo sami z dziećmi, a na miejscu dzieci zostaną pokierowane przez trenerów i dobrane do drużyn. Każdy mecz rozegrają w innych drużynach. Turniej różni się od standardowych rozgrywek, a dokładny opis znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy do udziału! Aby dowiedzieć się więcej, proszę o kontakt - 603 553 550 - Sebastian Mordal

ZAPROSZENIE

Akademia Piłkarska 1 KS Ślęza Wrocław pragnie zaprosić AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ FIRST KICK SM do bezpłatnego udziału w turnieju piłkarskim dla młodych piłkarzy, który odbędzie się 08 maja 2016 r. na stadionie Zakrzów, ul.Niepodległości 6.

Ideą Indywidualnego, otwartego festiwalu piłkarskiego dla dzieci, imienia Zdzisława Donigiewicza, pod patronem Funduszu Inicjatyw Obywatelskich jest popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych. Wszyscy uczestnicy w danej kategorii wiekowej rozegrają minimum po cztery 10-minutowe spotkania, za każdym razem grając w innej drużynie (nie ma stałych zespołów).  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (100 uczestników w jednej kategorii wiekowej) prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w turnieju (liczba osób w danej kategorii wiekowej) do 06 maja na maila r.sawicki@slezawroclaw.pl lub telefonicznie 607 060 909 - kierownik AP Ślęza, Pan Robert Sawicki.

Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek na zakończenie turnieju.

WIOSNA/LATO 2016 - EDYCJA V
MIEJSCE – STADION ZAKRZÓW
08.05.2016

REGULAMIN

⦁ Liczba uczestników w każdej kategorii do 100 osób, liczy się kolejność zgłoszeń w dniu turnieju.
⦁ Mecze odbywają się na od 3 do 10 boisk w zależności od liczby zgłoszonych uczestników.
⦁ W każdej drużynie występuje od 3 do 5 zawodników w zależności od liczby zgłoszonych zawodników.
⦁ Czas trwania całego meczu do 8 min gry ciągłej, każdy zawodnik w dniu turnieju rozegra do 5 spotkań.
⦁ Tworzony jest ranking indywidualny każdego Turnieju oraz całej Edycji.
⦁ Rodzice kibicują dzieciom z trybun dla kibiców(możliwe jest odjęcie 5 pkt. z dorobku dziecka za przebywanie Rodziców lub Opiekunów na terenie dla graczy ).
⦁ Dodatkowe punkty do klasyfikacji turnieju można uzyskać poprzez obecność na wydarzeniach klubowych (seniorskie mecze piłkarskie i koszykarskie): 5 punktów za obecność zawodnika na zawodach oraz 1 punkt za każdą osobę towarzyszącą. Pieczątka na karcie kibica 1 KS Ślęza Wrocław upoważnia do zaliczenia punktów. Stempel można uzyskać od osób funkcyjnych 1 KS Ślęza Wrocław (trenerzy, działacze) obecnych na meczu.

PRZEPISY GRY
⦁ Zawodnicy losują stały numer.
⦁ Drużyny tworzone są poprzez organizatorów przed każdą rundą.
⦁ Rozmiar piłki – 4.
⦁ Gra bez spalonego.
⦁ Wszystkie mecze zaczynają i kończą się jednocześnie.
⦁ Wszystkie stałe fragmenty gry są rzutami pośrednimi, auty wykonywane nogą poprzez wprowadzenie piłki lub podanie, wznowienie gry po utraconej bramce ze środka boiska.

SYSTEM PUNKTOWANIA

• 20 pkt. ZWYCIĘSTWO