Kto gra w sobotę - 11 marca?

Bardzo ciekawy sprawdzian czeka ekipę 2008. Ostatnia dobra gra na turniejach, z wymagającymi przeciwnikami, nie przeszła bez echa w środowisku trenerskim. W najbliższą sobotę sześciu zawodników z ekipy 2008 połączy się z czterema zawodnikami UKSu Kiełczów i tworząc wspólną drużynę, zagramy sparing z reprezentacją rocznika 2008 Olympicu Wrocław. Odbędzie się on na Orliku w Kiełczowie, przy ul. Sportowej. Zagramy systemem 5 + 1. Będzie to ciekawe doświadczenie i sprawdzian z wyselekcjonowanymi zawodnikami Olympicu Wrocław. Zbiórka o 9.30 na miejscu. Powołani zawodnicy: Dobrucki, Czarnecki, Lewicka, GIełczyński, Matusiewicz, M. Witek. Obecność obowiązkowa.

Również w sobotę, na dużym boisku, w formie sparingu zagra ekipa 2006/2007 oraz 2004/2005. Przeciwnikiem będzie UKS Kiełczów. Gramy na boisku w Piecowicach, zbiórka obydwu ekip o 12.30. Powołani na mecz są wszyscy zawodnicy młodzików oraz zawodnicy Akademii z rocznika 2006, a także zawodnicy 2007 z grupy wiodącej.