Młodzicy grają z AS Kiełczów! - powołania

W najbliższą sobotę, kolejne spotkanie Okręgowej Ligi, rozegra ekipa Młodzików. Tym razem zmierzymy się z Akademią Sportu Kiełczów. Mimo, że jest to drużyna stworzona dopiero w tym roku, to nie oznacza, że nie ma w swoim szeregu doświadczonych zawodników. Nazwa jest trochę mylna, gdyż w drużynie występują byli zawodnicy UKS Kiełczów Academy. Stąd zapowiada się kolejne zacięte spotkanie, jakich mamy wiele w tym sezonie. Przeważnie kończą się one remisami lub jednobramkowymi porażkami. Mimo to wyciągamy z nich wiele wniosków, uczymy się nowych rzeczy, co pozwala nam się stać lepszymi piłkarzami i lepszą drużyną. Mecz z AS Kiełczów odbędzie się w sobotę, zbiórka o 9.45 w Chrząstawie Wielkiej.

Powołani na mecz są wszyscy zawodnicy drużyny Młodzików. (Ewentualnie niektórzy zawodnicy zasilą ekipę Trampkarzy, którzy grają o 11.00 w Nadolicach Wielkich - o tym jednak poinformujemy).