Obóz ZIMA 2017 - ostatnia szansa zapisu!

Podczas ferii zimowych, udamy się na kolejny obóz sportowy. Zarezerwowaliśmy pierwszy tydzień ferii, czyli turnus od 11.02.2017 r. do 18.02.2017 r.. Miejscem pobytu w tym roku będzie Złoty Stok. Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Sport Kompleks. Ośrodek dysponuje:

* pokojami 3 i 4-osobowymi z łazienkami
* własną kuchnią ze stołówką
* świetlicą
* salą telewizyjną
* pełnowymiarową halą sportową
* kortami tenisowymi
* stołami do pin-ponga
* boiskiem ze sztuczną nawierzchnią
* parkiem
* placem zabaw
* boiskami wielofunkcyjnymi

Dużym plusem jest fakt, że hala sportowa jest w tym samym obiekcie. Boisko sztuczne jest również tuż obok obiektu, stąd warunki obozowe będą na wysokim poziomie. Dzieci mają zapewnione cztery posiłki dziennie. Uczestnicy obozu, oprócz podnoszenia umiejętności piłkarskich, będą się także uczyć zasad funkcjonowania w grupie, samodzielności, zasad fair play, dbania o higienę. Organizowane będą też wycieczki po okolicy, zabawy na powietrzu i w ośrodku, Liga Obozowa, kino obozowe, a także zwiedzanie kopalni złota. Opiekę nad dziećmi sprawować będą trenerzy naszej Akademii.

Wyjazd na obóz autokarem. Zbiórka przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Dokładna godzina zostanie podana bliżej terminu wyjazdu.

Organizatorem obozu jest Fundacja Game Sport, ul. Nowowiejska 70, lok. 19, 50-315 Wrocław. Jest to fundacja, z którą jeździmy na obozy od 2014 roku.

Koszt obozu to 890 PLN.

Organizator bardzo prosi, aby w miarę możliwości w listopadzie podać liczbę osób chętnych, dlatego bardzo prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie zgłoszenia drogą mailową, na adres firstkick@wp.pl.

W obozie mogą uczestniczyć zawodnicy/zawodniczki urodzone w latach 2003 - 2009. Serdecznie zachęcamy!