Sezon 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami!

Nowy sezon tuż tuż. Najstarsze grupy rozpoczną treningi już 13 sierpnia. Wówczas na boisku spotkają się zawodnicy grup Młodzik oraz Trampkarz. Trzy dni później udamy się na pierwszy turnus obozu w Krośnicach, który potrwa do 23 sierpnia. Następnie wymiana obozowiczów i rozpocznie się drugi turnus, który potrwa do 30 sierpnia.

Jedną z nowości w sezonie 2016/2017 będzie fakt, żedwie najstarsze drużyny wystąpią w Okręgowych Ligach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Będzie to doskonała okazja do zbierania cennych doświadczeń, a także możliwość wypromowania się do większych klubów.

Na stronie ukazał się również ogólny zarys sezonu 2016/2017Może on ulegać małym modyfikacjom.

Wstępnie podaliśmy już PLAN TRENINGÓW. Są jeszcze pewne znaki zapytania. W najbliższym czasie plan zostanie w pełni uzupełniony.

Przez powstanie nowej drużyny Trampkarzy, o której wspominałem wyżej, nastąpią również małe rotacje w sztabie szkoleniowym. Drużynę Trampkarzy objął Kacper Haniszewski, przez co musi zrezygnować z prowadzenia grup Żak i Orlik w Kamieńcu Wrocławskim. Za obie grupy od września, odpowiedzialny będzie Kamil Dołgan, dotychczasowy trener grupy Orlik Nadolice oraz grupy przedszkolnej Entliczek w Jelczu-Laskowicach.

Sezon zapowiada się bardzo interesująco. Zachęcamy do śledzenia strony WWW oraz Fanpage na Facebooku!