Trzech zawodników w FC Wrocław Academy!

Pod koniec ubiegłego roku, w grudniu, trzech zawodników Akademii, brało udział w testach do klubu FC Wrocław Academy. Jest to jedna z najlepszych Akademii wrocławskich, posiadająca swoje klasy sportowe oraz drużyny młodzieżowe na najwyższych poziomach, łącznie z zespołem w ogólnopolskiej Centralnej Lidze Juniorów. Cała trójka zaprezentowała się bardzo dobrze i od stycznia rozpoczęła treningi z ekipą 2004 FC Wrocław. Podczas ferii Michał Gierlicki oraz Maks Plewa uczestniczyli w obozie wrocławskiego klubu. Z powodu wyjazdu za granicę, w obozie nie mógł uczestniczyć Maciej Mazur, ale już po feriach ponownie dołączy do ekipy. Cała trójka to wiodące postacie naszej drużyny Młodzików, która zostanie teraz mocno osłabiona. Mimo to, cieszymy się ogromnie, że nasza praca przyniosła zakładane efekty, gdyż podstawowym celem Akademii jest szkolenie dzieci i młodzieży oraz przygotowywanie ich do przejścia do klasowych Akademii od wieku Młodzika lub Trampkarza. Chłopcy od września rozpoczną naukę w klasie sportowej FC Wrocław, lecz trenerowi zależało, aby chłopcy już aklimatyzowali się z drużyną. Przed chłopcami szansa gry w Dolnośląskiej Lidze Młodzików. Trzymajcie kciuki!

Maciek, Maks i Michał, życzymy wytrwałości w dążeniu do swoich celów! Spełnienia marzeń!