Turnieje AFK - 26 września.

W najbliższą sobotę po raz kolejny odbędą się turnieje organizowane przez naszą Akademię. Tym razem młodzi sportowcy AFK będą mieli okazję się zmierzyć z drużynami z Wrocławia i okolic. Tradycyjnie, turniejowi towarzyszyć będzie stoisko cateringowe - CS Catering oraz muzyka. Każdy zawodnik oraz zawodniczka na koniec turnieju zostanie wyróżniony. Ponadto wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach oraz filmie.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o 10.00. Wówczas zaprezentują się nam zawodnicy oraz zawodniczki, urodzeni w 2005 oraz 2006 roku. W tejże kategorii wystąpią: Parasol Wrocław x2, UKS Kiełczów x2, Ślęza Wrocław x2, AFK x2 oraz najprawdopodobniej dwie drużyny Odry Wrocław. Będziemy grać systemem 5+1, mecz będzie trwał 12 minut.

Drugi turniej rozpocznie się o 14.00. Tym razem swoje umiejętności będą mogli pokazać młodsi zawodnicy, urodzeni w 2007 oraz 2008 roku. Wystąpią zespoły: ŁNS Oława x4, UKS Kiełczów Academy x2, Ślęza Wrocław, AFK x3. Będziemy grać systemem 4+1, mecz będzie trwał 12 minut.

Przypominamy o tym, aby na miejsce przybyć co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem. Opłata dla drużyn przyjezdnych zgoda z informacją w dostarczonych dokumentach. Opłata za udział dla zawodnika lub zawodniczki Akademii to 10 PLN/os.

Osoby powołane na turniej zostaną poinformowane drogą SMS.

Na turnieju obowiązuje DOBRA ZABAWA! :)