Będzie się działo - najbliższy weekend w pigułce!

Nasze drużyny i my sami nie zwalniamy tempa. Jako, że najlepsza dla rozwoju dzieci jest gra i rywalizacja, cały czas tworzymy możliwości gry z innymi zespołami. Tym razem zagra aż pięć naszych drużyn!

Turnieje MAŁA LIGA MISTRZÓW - Wrocław, ul. Sołtysowicka

W turniejach na Sołtysowicach wystąpią trzy nasze drużyny. Zagramy w kategorii Skrzat, Żak oraz Orlik. Rywalizacja będzie toczyła się na trzech boiskach. Zagramy co najmniej pięć meczów. Dla każdego przygotowane są nagrody.

Turniej ASik CUP - Wilczyce, ul. Sportowa

W turnieju w Wilczycach wystawimy również drużynę w kategorii Żak, złożoną z zawodników urodzonych w 2009 roku oraz jednego urodzonego w 2010. Chłopcy rozegrają mecze z mocnymi drużynami z Wrocławia i okolic. Będzie AS Kiełczów, UKS Kiełczów Academy, FC Wrocław Academy oraz AP Champions Oława. Dodatkowo, pomiędzy meczami będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Mecz ligowy Młodzików - Chrząstawa Wielka, ul. Sportowa

PA First Kick SM - AP Oleśnica VI