Kolejny weekend, kolejne turnieje!

Drużyny Akademii wcale przed Świętami nie zwalniają. Kolejny weekend, to kolejny turniej i mecze towarzyskie. Tym razem na boiska wybiegnie ekipa 2009/2010, która zagra w mocno obsadzonym turnieju GAME CUP we Wrocławiu. Los przydzielił nas do wymagającej grupy, w której spotkamy się z AP Champions Wrocław, Parasol Wrocław 1, Pogoń Oleśnica oraz Czarni Jelcz Laskowice. Mecze w pierwszej fazie zadecydują, w której grupie zagramy w fazie finałowej. Dla nas jednak ważniejsze od wyników będą cele które będziemy chcieli zrealizować oraz doświadczenie, które zdobędziemy. Grupa 2009 wspólnie trenuje od września. Chłopcy robią wciąż postępy i wierzymy, że po ostatnich dobrych występach turniejowych, na ogólnopolskim turnieju poradzimy sobie równie dobrze. Pierwszy mecz pod Balonem we Wrocławiu o 8.26 w sobotę.

Również w sobotę zagramy na hali w Gać towarzyskie spotkania z AP Champions Oława. Prężnie rozwijająca się oławska szkółka będzie na pewno wymagającym przeciwnikiem. Obecnie lista zawodników liczy 13 zawodników. Jeśli ktoś urodzony w latach 2007 i 2008 ma ochotę sprawdzić się w meczach towarzyskich, prosimy o kontakt. Początek gier o 9.00, kończymy o 12.00. Transport dla pierwszych 14 zawodników busem z Nadolic, reszta we własnym zakresie. Zawodnicy nie ponoszą kosztów.

Trzymajcie kciuki!