Konkurs! Do wygrania trzydniowy pobyt w apartamencie w Stroniu Śląskim!

W związku z imprezą z okazji Dnia Dziecka z Akademią, przygotowaliśmy dla Państwa niesamowity konkurs. Do wygrania jest trzydniowy pobyt, w 53 m2 apartamencie w Stroniu Śląskim dla max. 5 osób w terminie wybranym przez zwycięzcę, w okresie od 10 czerwca 2018 r. do 30 września 2018 r., z wyłączeniem wcześniej zarezerwowanych terminów. Kliknij, aby zobaczyć apartament!

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, należy spełnić jeden warunek: wpłacić minimum 50 PLN na konto Stowarzyszenia Piłkarskiej Akademii First Kick SM Gminy Czernicy  z dopiskiem darowizna. Wszystkie wpłaty zostaną przeznaczone na renowację, opiekę, tudzież inwestycje na boisku w Chrząstawie Wielkiej!

Z konkursu płyną dla Was same korzyści. Po pierwsze możesz wygrać pobyt w apartamencie, dla Twojej rodziny, w pięknej okolicy, w pobliżu zalewu Stara Morawa z piaszczystą plażą, o wartości 600 PLN! Po drugie, wpłacając darowiznę, przyczyniasz się do rozwoju naszej Akademii, a dokładnie poprawy infrastruktury, z której korzystamy wspólnie. Daj sobie szansę!

Darowizny należy wpłacać na konto Stowarzyszenia, do dnia 8 czerwca 2018 roku, podane poniżej lub gotówką podczas trwania imprezy z okazji Dnia Dziecka z Akademią - 9 czerwca. W piątek wieczorem przedstawimy na stronie listę osób, która weźmie udział w losowaniu nagrody podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka, a podczas trwania imprezy dopiszemy osoby, które wpłaciły darowiznę gotówką.

PAMIĘTAJ, że warunkiem uczestnictwa, jest wpłata minimum 50 PLN, choć boisko będzie jeszcze ładniejsze, gdy darowizny przekroczą minimum :)

Każda wpłata to jeden los!

Piłkarska Akademia First Kick SM Gminy Czernica

Ul. Brzozowa 9, 55-003 Nadolice Wielkie

Nr konta :

tytuł: DAROWIZNA
Losowanie odbędzie się podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka - 9 czerwca 2018 roku.