Kto gra w sobotę - 29 września?

W najbliższy weekend czekają nas mecze trzech drużyn. Będzie to kolejna okazja do sprawdzenia umiejętności na tle okolicznych drużyn.

Rocznik 2009, zagra towarzysko w Oławie z AP Champions. Przeciwnik wymagający, ale tylko mierząc się z takimi zespołami jesteśmy w stanie czynić progres. Oprócz zawodników grupy wiodącej, na mecz mogą przyjechać wszyscy zawodnicy urodzeni w 2009 roku. Mecze odbędą się na boisku przy ul. Cichej w Oławie. Każda chętna osoba może wziąć udział. Proszę potwierdzić swoją obecność do czwartku wieczór.

Podobnie rocznik 2008. Tylko w tym wypadku, wiodący chłopcy rocznika 2008 zagrają w meczu Młodzików, natomiast w meczu z AP Champions Oława wystąpią zawodnicy z grup Orlików. Mecze odbędą się na boisku przy ul. Cichej w Oławie. Każda chętna osoba może wziąć udział. Proszę potwierdzić swoją obecność to czwartku wieczór.

Trzecią drużyną, która będzie rywalizowała, będą Młodzicy. Zagramy w Siechnicach, z Miejskim Klubem Sportowym. Początek o 13:00. Zbiórka zawodników w Nadolicach o 11:30. Powołania roześle trener Marcin.