Młodzicy wznawiają rozgrywki, a ekipa 2009 jedzie na turniej

Młodzicy powracają do rozgrywek ligowych. Przerwa zimowa obfitowała w turnieje oraz sparingi. Niestety kilka razy pogoda pokrzyżowała nam plany, przez co dwa sparingi i jeden turniej nie doszedł do skutku. Mimo wszystko, przez cały czas realizowaliśmy plan szkolenia nakreślony przez trenera i do nadchodzących meczów będziemy na pewno przygotowani lepiej niż w zeszłej rundzie. Drużyna nieco się zmieniła. Odszedł kapitan - Dominik Radwan - transfer do FC Wrocław Academy - oraz jedyna zawodniczka - Gabrysia Lewicka - transfer dziewczęcej drużyny AZSu Wrocław. Do drużyny dołączyło natomiast kilku chłopców. Dwóch z przeszłością w drużynach Ślęzy Wrocław, dwóch z grupy Orlik naszej Akademii oraz dwóch wznowiło treningi po przerwie. Kadra jest wyrównana, a o powołaniu na mecz ligowy, oprócz umiejętności piłkarskich, decydować będzie frekwencja na treningach oraz zachowanie. Pierwsze spotkanie rozegramy w Miłoszycach, choć wystąpimy tam jako gospodarz, ze względu na to, że po zimie, nasze boisko jeszcze powoli dochodzi do siebie. Początek spotkania o 10:00 w sobotę. Zbiórka na boisku w Miłoszycach o 9:00.

PA First Kick SM Gminy Czernica - Polonia Miłoszyce
boisko w Miłoszycach, początek meczu o 10:00, zbiórka 9:00

Kolejny turniej rozegra ekipa 2009. Co prawda w turnieju miała wystąpić nasza druga drużyna, złożona z zawodników z różnych filii, jednak z powołanych 10 zawodników, obecność potwierdził tylko jeden. Pamiętajmy, że jeśli chcemy podnosić swoje umiejętności, to rywalizacja z innymi zespołami jest bardzo potrzebna. Wracając do turnieju. Ostatecznie zagrają chłopcy trenujący w grupie wiodącej. Początek zaplanowany został na godzinę 10:00. Zakończenie przewidziane jest na godzinę 13:00. Dla każdego uczestnika przewidziany obiad, po ostatnim meczu wręczenie pamiątkowych nagród. Na turnieju drużynę wyjątkowo poprowadzi trener Michał Dymecki.

Pożegnanie zimy 2018
Turniej organizowany przez Trik Sołtysowice

Początek o 10:00, zbiórka o 9:30
Boisko przy ul. Sołtysowickiej we Wrocławiu

W turnieju Pożegnanie zimy 2018, tyle, że dla rocznika 2011 wystąpi (?) również nasza ekipa. Dlaczego w poprzednim zdaniu znalazł się znak zapytania? Ponieważ obecnie zgłosiło się dwóch zawodników, a piętnastu innych odmówiło udziału. Powtórzmy jeszcze raz, turniej jest kapitalną jednostką treningową. Dzieci spędzają na boisku wiele minut rywalizując z innymi drużynami. Doskonały sposób na podnoszenie umiejętności piłkarskich i oswajania się z atmosferą meczu, turnieju. Inne szkółki rozpoczynają już tworzenie grup wiodących rocznika 2011, co oznacza trzy treningi i pełne zaangażowanie w turnieje, które są przecież świetną zabawą dla dzieci. Każda chętna osoba może jeszcze dziś potwierdzić udział w turnieju i wziąć udział w jutrzejszej zabawie z piłką, na boisku przy ul. Sołtsowickiej we Wrocławiu.

Pożegnanie zimy 2018
Turniej organizowany przez Trik Sołtysowice