Młodzicy zagrają z Liderem.

Do ciekawego pojedynku dojdzie w najbliższą sobotę, kiedy to nasza drużyna młodzików wybierze się na mecz ligowy do Borowa, aby spotkać się z miejscowym Liderem. Będzie to pojedynek dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn. Trzeci obecnie Lider Borów na jesień wygrał na naszym boisku 5:1, strzelając większość bramek po kontrach, wykorzystując szybkich napastników. Mimo wszystko nasza młoda drużyna pokazała się wówczas z dobrej strony. Teraz po pół roku przystępujemy do meczu pełni optymizmu, z chęcią rewanżu za zeszłe spotkanie. Nasza gra wygląda coraz lepiej, a z meczu na mecz powinniśmy być jeszcze bardziej skuteczni. Początek spotkania w Borowie o 13:00. Wyjazd na mecz z Nadolic Wielkich o 11:00. Powołani zawodnicy otrzymali informację SMS.

Jako, że ten weekend jest początkiem długiej majówki, która nas czeka, reszta drużyna ma weekend wolny. Wszystko to ze względu na liczne wyjazdy rodzinne. 6 maja zagramy na turniejach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej w Oławie - roczniki 2009/2010 oraz 2007/2008.