Struktura drużyn Akademii w nowym sezonie - jakie zmiany?

Do rozpoczęcia pierwszych treningów pozostało nieco ponad miesiąc. Wyklarował się już podział grup oraz trenerzy, którzy będą za nie odpowiedzialni. Chcąc ułatwić Państwu planowanie nowego roku szkolnego podajmy już informacje, które na 99% nie ulegną zmianie. Resztę postaramy się podać jak najszybciej.

Pierwszą ważną informacją jest rezygnacja z grupy Skrzat Dobrzykowice. Niestety w związku z małą liczbą dzieci trenujących w grupie Skrzat Dobrzykowice, została ona rozwiązana. Każdy może przenieść się do grupy w Kamieńcu Wrocławskim lub w Nadolicach Wielkich.

Pozostałe grupy utrzymują się w swoich lokalizacjach.

Chrząstawa Wielka - grupa młodsza (2011 i młodsi) oraz starsza (2009/2010) będzie trenowała bez zmian we wtorki oraz czwartki. Gdy ukaże się plan lekcji, będziemy próbowali dopasować optymalnie godziny treningu, pokrywają je z godzinami świetlicowymi. Trenerem grup pozostanie Sebastian Mordal (UEFA Elite Youth A)

Nadolice Wielkie - grupa Skrzat oraz Żak będzie trenować zgodnie z planem z zeszłego roku (WT i CZW o 17:30). Trenerami odpowiedzialnymi za grupę Skrzat będą Paulina Mordal (instruktor piłki nożnej) oraz Sebastian Mordal (UEFA Elite Youth A). Grupą Żak opiekować się będzie trener Michał Dymecki (PN i PT - 18:00) (PZPN A, w trakcie kursu UEFA A)

Kamieniec Wrocławski - od nowego sezonu nastąpi zmiana trenera w grupie Skrzat. Za drużynę będzie odpowiedzialny trener Bartłomiej Zaryczny (UEFA Grassroots C), który wcześniej prowadził tą samą kategorię w Dobrzykowicach. Pozostanie on także przy grupie Żaków. Planowane treningi w dni poniedziałek oraz środa, Skrzat od 17:15, Żak od 18:30. Osoby z kategorii Orlik, ze względu na to, że jest ich kilkoro, dołączą ponownie do drużyny Młodzików, która będzie trenowała w Kamieńcu Wrocławskim. Jeśli do Akademii dołączy kilkoro osób z rocznika 2009/2010, wówczas utworzymy osobną grupę Orlik.

Czernica - grupa w Czernicy pozostaje, jednak czekamy na plan lekcji oraz podział pierwsza/druga zmiana. Od tego uzależnimy godziny treningów. Odpowiedzialną osobą za tą grupę, w dalszym ciągu będzie trener Paulina Mordal.

Grupa wiodąca 2009/2010 - od tego sezonu rozpoczniemy udział w rozgrywkach Młodzików. Choć będziemy w lidze rywalizować z chłopcami o rok lub dwa starszymi, wierzymy, że będzie to dobra nauka dla naszej drużyny. Pierwszy mecz ligowy 07.09.2019 r.. Treningi odbywać się będą w dni: WT (?), ŚR (Dobrzykowice) oraz PT (Kamieniec Wr.).

Młodzicy - w dalszym ciągu przewidzieliśmy dla grupy Młodzik dwa treningi - PN i PT. Od tego sezonu odpowiedzialny za zespół będzie trener Kacper Haniszewski (PZPN A, w trakcie UEFA A). Drużyna będzie występować w rozgrywkach ligowych. Pierwszy mecz 07.09.2019 r..

Grupa wiodąca 2011/2012 - w dalszym ciągu dla grupy wyróżniających chłopców przewidziany będzie jeden dodatkowy trening, na boisku w Nadolicach Wielkich. Pozostałe będą odbywać w swoich lokalnych drużynach.

Treningi startują 2 września. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszych grup. Kontakt - 603 553 550.