Turniej Mikołajkowy AFK - rocznik 2007

W najbliższą niedzielę, odbędzie się Turniej Mikołajkowy dla rocznika 2007. Całą imprezę organizujemy we współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu - Laskowicach. W turnieju weźmie udział pięć drużyn. Zawitają do nas dwie drużyny Olympic Wrocław oraz Parasol Wrocław. W turnieju weźmie udział również miejscowa drużyna futsalowa - KS Orzeł Futsal Jelcz - Laskowice oraz nasz zespół. Turniej rozpocznie się o 10.00. Po oficjalnym rozpoczęciu, zaczniemy sprawdzać swoje umiejętności na parkiecie. W między czasie planowany jest pokaz grupy karate. Po zakończeniu zmagań sportowych, przyjdzie czas na prezenty od Mikołaja. Mamy informacje, że będzie on w tym roku bardzo hojny i dzieci otrzymają wiele prezentów. Na koniec wystąpi jeszcze grupa artystyczna z Jelcza - Laskowic. W między czasie będzie można skorzystać ze stoiska cateringowego.

Jeden mecz będzie trwał 20 minut. Będziemy grać systemem 4+1. Nad sprawnym przebiegiem zawodów będzie czuwał profesjonalny sędzia, a nad zdrowiem zawodników, ratownik medyczny. Wszystko to na pięknej hali sportowej, która może pomieścić ok. 900 widzów.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Akademia First Kick SM oraz Centrum Sportu i Rekreacji w J-L

Sponsorami imprezy są: Firma STYK, Kompleksowe usługi elektryczne - Jarosław Migocki, Firma SALLER - o. Legnica, CSiR. O kolejnych sponsorach poinformujemy wkrótce.

Zapowiada się świetna zabawa! Zapraszamy!