Zapowiedź weekendu.

Znamy ostatecznie sparingpartnera drużyny Młodzików. Choć wcześniej mieliśmy zaplanowany sparing z UKS Dwójką J-L, to nie dojdzie on do skutku, ze względu na choroby w drużynie przeciwnej. W spotkaniu z LZSem Solniki Małe przeszkodził brak odpowiedniego boiska. Dziś natomiast porozumieliśmy się z Energetykiem Siechnice. Sparing będzie bardzo dobrym przetarciem przed ligą, gdyż Energetyk wystąpi rocznikiem 2005/2006. Takie drużyny czekają na nas też w lidze. Nasz młody zespół pokazał jednak, że nie raz potrafi poradzić sobie ze starszymi przeciwnikami. Na mecz powołani są wszyscy zawodnicy młodzików. Początek o 11.00 na boisku sztucznym w Siechnicach, koło hali OSiR. Zbiórka o 10.00.

Młodzicy: ENERGETYK SIECHNICE vs PA FIRST KICK SM GMINY CZERNICA

godzina 11.00, boisko sztuczne w Siechnicach, zbiórka 10.00

----------------------------------------

Kolejne granie czeka rocznik 2009. Mocno zaangażowana grupa wiodąca tego rocznika nie zwalnia tempa i bierze udział w kolejnym turnieju. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania zawodników oraz rodziców, którzy dzielnie wspierają swoje pociechy i jeżdżą z nimi na turnieje. Choć z gry zostało wyeliminowanych dwóch zawodników przez choroby, na turniej jedziemy pozytywnie nastawieni, z chęcią zyskania kolejnego doświadczenia oraz sprawdzenia umiejętności nauczanych na ostatnich treningach. Turniej zapowiada się interesująco, gdyż zmierzymy się z drużynami nawet spoza naszego województwa. Zagramy z Odrą Opole, Olympicem Wrocław, Polonią Trzebnica, FC Wrocław Academy, Pogonią Syców, Akademią Piłkarską Duda Wrocław, KS Orłem Futsal J-L, Kolektyw Radwanice, COMT Bolesławiec.

FC WROCŁAW ACADEMY CUP dla rocznika 2009
pierwszy mecz 14:29, balon we Wrocławiu przy ul. Paderewskiego, zbiórka 13:45