Zwycięstwo na starcie rozgrywek!

W pierwszym meczu rundy wiosennej drużyna juniorów młodszych Skry Wojnowice podejmowała na własnym stadionie drużynę Zorzy Wilkszyn. Po odpowiednio przepracowanym okresie przygotowawczym oraz dobrej postawie w przedsezonowych meczach kontrolnych w zespole panowały wyśmienite nastroje i każdy liczył na zwycięstwo.
Pomimo tego, że zawodnicy Skry wbili przeciwnikom aż cztery gole jeszcze przed przerwą, gra naszej drużyny nie należała do najlepszych. Brakowało kontroli nad wydarzeniami na murawie, a wysokie prowadzenie możemy raczej zawdzięczać wykorzystaniem indywidualnych walorów poszczególnych graczy.
W drugiej połowie, po przeprowadzeniu kilku zmian, nasza gra znacznie się poprawiła. Przejęliśmy kontrolę nad środkiem boiska i raz za razem przeprowadzaliśmy groźne akcje. Duża w tym zasługa zmienników, którzy byli bardzo aktywni.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla gospodarzy, co pozwoliło na utrzymanie trzeciej pozycji w lidze i dalszą walkę o awans.
Skład Skry Wojnowice:
1.Łukasz Palmowski -> 40" Marcin Marczak (żółta kartka)
2.Mateusz Starzyński (1 asysta i żółta kartka) -> 65" Krzysztof Krasa
3.Kacper Antos
4.Tomasz Błaszak
5.Miśta Maciej (1 bramka)
6.Marek Pałka -> 40" Marek Ciochoń
7.Łukasz Tarka (1 bramka i 1 asysta) -> 80" Kamil Bugała
8.Patryk Ołoszczyński (1 bramka i 1 asysta)
9.Szymon Mądry (1 asysta) -> 50" Adam Pałka
10.Alan Antas (1 bramka) -> 40" Jakub Mróz
11.Konrad Mądry (2 bramki i 1 asysta)

W przyszłą sobotę czeka nas przerwa, ponieważ drużyna OKS-u Grunwald z Wrocławia wycofała się z rozgrywek. Jednak część zawodników weźmie udział w sparingu juniorów starszych z Polonią Miłoszyce.
Natomiast 5 kwietnia do Wojnowic przyjeżdża drużyna z Wiązowa, zapraszamy do kibicowania!