Badania lekarskie!

Serdecznie przypominamy o konieczności systematycznego przeprowadzania badań sportowych. Prosimy sprawdzić do kiedy badania syna/córki są ważne.

Badania sportowe muszą być przeprowadzone przez Lekarza Medycyny Sportowej, stąd dwie najbliższe placówki przeprowadzające badania i wystawiające książeczki sportowe, znajdują się we Wrocławiu.

CENTRUM SPORTSMED

Tel:606-74-78-77
e-mail: kontakt@sportsmed.pl
adres: ul. Piastowska 31/2, 50-361 Wrocław

Centrum Medyczne SPORTSmed mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Piastowskiej 31/2, niedaleko Placu Grunwaldzkiego (ok 100m od Pasażu Grunwaldzkiego). Możliwy dojazd tramwajem linii 0 pod samą przychodnię.

PRZYCHODNIA PRZY STADIONIE OLIMPIJSKIM

Międzywojewódzka Przychodnia Sportowo-Lekarska
im. prof. E. Jokla i prof. L. Guttmanna
al. Ignacego Paderewskiego 35
Kierownik: dr Adam Frąckiewicz, lek. med. - tel. 71 347 82 04
Rejestracja: 71 348 3734, 71 347 33 00

Zawodnicy drużyny Młodzików oraz Trampkarzy są zobowiązani do dostarczenia badań lekarskich trenerowi, najpóźniej w dniu pierwszego meczu ligowego. Zawodnicy młodszych grup, książeczki badań trzymają w domu.