Mikołajki z Akademią! - a Ty byłeś/aś grzeczny?

Jak co roku, organizujemy sportowe Mikołajki, dla wszystkich zawodników oraz zawodniczek zrzeszonych w Naszej Akademii. Oprócz emocji sportowych, chcielibyśmy postawić na integrację dzieci oraz rodziców, stąd liczymy na uczestnictwo Państwa w całej imprezie. Plan zakłada Turniej o Puchar AKADEMII* (nowość!), obecność Mikołaja z prezentami, loterię fantową, ciepłe i zimne napoje, ciasta oraz przekąski. Imprezy odbędą się w pięknej Hali Sportowej w Jelczu - Laskowicach. Dodatkowo nagrodę otrzyma osoba, która przyniesie zeszyt z największą ilością naklejek Akademii z sezonu 2016/2017. W przypadku takich samych liczb naklejek u kilku osób, odbędzie się losowanie!

Harmonogram:

8.30 - zbiórka rocznika 2010/2011/2012 (Grupa Bambinis Nadolice Wielkie, Grupa Bambinis Kamieniec Wrocławski, Grupa Młodsza z Chrząstawy Wlk. - roczniki 2010/2011/2012)

12.00 - zbiórka rocznika 2008/2009 (Grupa Żak Nadolice Wlk., Grupa Żak Kamieniec Wr., Grupa Żak Ratowice, Grupa Starsza/Młodsza Chrząstawa Wlk. - roczniki 2008/2009)

15.30 - zbiórka rocznika 2006/2007 (Grupa Orlik Kamieniec Wr., Grupa Orlik Nadolice Wielkie,, Grupa Starsza Chrząstawa Wielka - roczniki 2006/2007, Grupa Wiodąca)

KOSZT UCZESTNICTWA DZIECKA TO 30 PLN - kwota ta pokrywa: wynajem hali, prezent od Mikołaja, wystrój sali oraz pamiątkową przypinkę. Liczymy również na wsparcie Państwa w zakresie: ciast, napojów oraz owoców. Prosimy o informację, co są Państwo w stanie upiec lub przynieść :)

Podczas imprezy będzie również loteria fantowa, w której do wygrania będą cenne nagrody

DO NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU, TJ. 18 LISTOPADA, MUSIMY WIEDZIEĆ ILE OSÓB BĘDZIE UCZESTNICZYŁO W MIKOŁAJKACH, PONIEWAŻ MUSIMY WYSŁAĆ LIST DO MIKOŁAJA, A ZANIM Z LAPONII PRZYLECI, TO TROCHĘ POTRWA :)

*Turniej o Puchar Akademii to pierwsze rozgrywki tego typu naszej historii. Zapoczątkujemy je na dorocznych Mikołajkach, a możliwe, że w przyszłych latach odbędą się one osobno. Celem turnieju będzie sportowa rywalizacja, w której wyłonimy najlepszą drużynę Akademii w danej kategorii. Oczywiście całości będzie nam przyświecało hasło Pasja! Zabawa! Radość!, jednak uważamy, że dodatkowy element rywalizacji, jakim będzie gra o puchar, może być ciekawym doświadczeniem dla młodych zawodników. W turnieju wystąpi również grupa wiodąca, ale tylko w ramach ciekawostki. Nie będzie ona liczona do klasyfikacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w Mikołajkach, tak aby każda filia mogła wystawić pełną drużynę w turnieju!