Oceny zawodników za mecz z Jegłową

1. Łukasz Palmowski: 3,5 - Obronił kilka naprawdę groźnych strzałów, był również bliski obronienia karnego, ale strzał był zbyt precyzyjny. Całkiem dobrzewychodził do piłek i lepiej, niż w zeszłą sobotę, wznawiał grę. Na duży minus jednak brak komunikacji i zrozumienia z obrońcami praktycznie przez cały mecz. A także wybicie prosto w przeciwnika przy drugiej bramce dla gospodarzy, której jest współwinowajcą.

2. Adam Pałka: 4,5 - Dużo walczył i odpowiednio się ustawiał w odbiorze. Dobrze rozgrywał piłkę na skrzydło, szczególnie w drugiej połowie wraz z bratem. Na minus brak komunikacji z pozostałymi obrońcami i tragiczne wznawianie piłki z autu.

3. Maciej Miśta: 5 - W pierwszej połowie dobrze przerywał liczne akcje przeciwnika. W drugiej po przejściu na bok obrony brał na siebie więcej odpowiedzialności za rozgrywanie i konstruowanie akcji, dobrze współpracował. Na duży plus gol,dający remis w tym meczu; na minus - niepotrzebna kartka oraz brak komunikacji w obronie.

4. Tomasz Błaszak: 1,5 - Odpowiedzialny za oba trafienia przeciwnika. Całkowicie niezrozumiałe zagranie ręką w polu karnym za co dostał żółtą kartkę i dał gospodarzom rzut karny. Brak komunikacji i zrozumienia z pozostałymi obrońcami,co zaowocowało kiepskim podaniem do bramkarza i drugą straconą bramką. Błędy starał się nadrabiać twardymi odbiorami i niezłym rozegraniem.

5. Krzysztof Krasa: 1,5 - Nie potrafił się odnaleźć na boisku. Złe ustawianie, brakkomunikacji. Wiele przegranych pojedynków 1x1 prowadziło do groźnych akcji przeciwnika. Również złe wznawianie gry z autów.

6. Jakub Mróz: 4,5 - Jako jeden z nielicznych potrafił w odpowiednich momentach przytrzymać piłkę, był chyba najczęściej faulowanym zawodnikiem przez przeciwnika. Dużo walczył, współpracował z kolegami i brał na siebie rozegranie.Nieraz zabrakło jednak zdecydowania w podejmowaniu decyzji o strzale. Wiele niepotrzebnych fauli, jeden nawet tuz przed własnym polem karnym.

7. Kamil Bugała: 3,5 - W pierwszej połowie dobrze się ustawiał przy odbiorze.Walczył, współpracował z kolegami, również brał się za rozegranie piłki. W drugiej połowie, po cofnięciu do linii obrony, nie do końca potrafił się tam odnaleźć, nie rozumiał się już tak dobrze z obrońcami. Popełnił również dwa faule przed własnym polem karnym, dając przeciwnikowi szansę na wykorzystanie rzutów wolnych.

8. Szymon Mądry: 4,5 - Podobnie jak w poprzednich meczach świetnie pokazywał się do gry. Nie bał się pojedynków 1x1. Dobrze rozgrywał piłkę na swojej stronie i współpracował z kolegami. Zabrakło jedynie trochę więcej walki i wymiernych efektów zaangażowania w grę.

9. Alan Antas: 4 - Dobrze się ustawiał, często pozostając bez opieki przeciwnika.Potrafił się zastawić i odpowiednio rozegrać piłkę z kolegami. Dużowspółpracował. Momentami jednak niewidoczny. Ciężko także było mu walczyć z większymi od siebie przeciwnikami.

10. Patryk Ołoszczyński: 4,5 - Bardzo aktywny i waleczny. Dobrze wychodził na pozycje i współpracował z kolegami. Jako jeden z nielicznych nie bał się zdecydowanie zaatakować i oddawać strzały na bramkę, czasem jednak mógł się rozejrzeć za lepiej ustawionymi partnerami. Niepotrzebna żółta kartka za jeden z wielu fauli popełnionych rękoma.

11. Wojciech Tokarski: 3,5 - Dobrze się ustawiał w ataku, dużo walczył. Jednak zdecydowanie widoczny był jeszcze brak zgrania z partnerami.

12. Marek Ciochoń: 5 - Poprzez swoją walkę, umiejętność przetrzymania piłki i przejęcia pozwolił zapanować na środkiem pola w drugiej połowie meczu. Dużo współpracował i rozgrywał stwarzając kolegom sytuacje bramkowe, sam nawet jedną wykorzystał zdobywając bramkę na 1:1.

13. Marek Pałka: 4,5 - Dobrze pokazywał się do gry na wolnym polu i sam dobrze w takie miejsca dogrywał. Świetnie rozumiał się na jednej stronie z bratem.

14. Dawid Serafin: - grał za krótko

15. Mateusz Klucznik: - grał za krótko