Oceny zawodników za mecz z Jerzmanowem

Oceny za wygrany 4:3 mecz z Błękitnymi Jerzmanowo

1. Marcin Marczak - 5 - Pomimo trzech puszczonych bramek zaliczył bardzo dobry występ. Był bliski obronienia karnego, znakomicie wychodził na przedpole i do górnych piłek. Zaliczył nawet asystę po jednym wybiciu piłki. Na minus żółta kartka za niepotrzebne dyskusje z sędzią.

2. Mateusz Starzyński - 4 - Starał się współpracować z kolegami, co wychodziło mu bez zarzutu. Walczył i podejmował się też skutecznych pojedynków 1x1 w ofensywie, jednak w defensywie zdarzało mu się takie przegrać. Momentami również mało widoczny na boisku.

3. Tomasz Błaszak - 4 - Bardzo pewny w odbiorze i przerywaniu akcji przeciwnika. Momentami również dobrze rozgrywał piłkę do przodu. Jako dyrygent lini obrony powinien jednak trochę lepiej zachowywać się przy straconych bramkach.

4. Kacper Antos - 3,5 - Skupił się na swoich zadaniach defensywnych, czyli przerywaniu akcji przeciwnika, co wychodziło mu ogólnie dobrze. Jednak również na nim spoczywa odpowiedzialność za stracone bramki. Popełnił również faul w końcówce meczu, za który sędzia podyktował rzut karny.

5. Maciej Miśta - 4,5 - Dobrze pracował w defensywie przerywając akcje, a także starał się podłączać do poczynań ofensywnych. Na minus żółta kartka w końcówce meczu.

6. Wojtek Tkaczyk - 5 - Odpowiednio do spółki z Tarką zapanował nad środkiem pola. Często przerywał akcje przeciwnika i bardzo umiejętnie rozrzucał piłki do kolegów. Na minus jednak kiks, który doprowadził do pierwszej straconej bramki i żółta kartka za dyskusje z sędzią.

7. Łukasz Tarka - 6 - Wraz z Tkaczykiem znakomicie dyrygował grą zespołu. Dobrze się ustawiał przerywając akcje i brał się za rozegranie dobrze zagrywając piłki do przodu. Zdobył również jedną z bramek.

8. Jakub Mróz - 5 - Kolejny raz dużo walczył i współpracował. Nie przetrzymywał za długo

piłki, był często faulowany. Jednak sam równie często popełniał niepotrzebne faule rękoma.

9. Szymon Mądry - 4 - Nie zdążył za wiele pokazać z powodu kontuzji, ale póki był na placu gry to dobrze pokazywał się na wolnym polu kolegom i starał się z nimi współpracować.

10. Patryk Oloszczyński - 5 - Bardzo dużo walczył, współpracował i nie bał się pojedynków 1x1. Zaliczył również jedną asystę dośrodkowując w pole karne.

11. Konrad Mądry - 6 - Kolejny raz stanął na wysokości zadania i zrobił to co do niego należało, trzy zdobyte bramki mówią same za siebie.

12. Alan Antas - 4 - Zagrał mecz na swoim poziomie. Starał się stwarzać kolegom sytuacje i pomimo gorszych warunków fizycznych dużo walczył. Momentami jednak przeciwnik nie pozwalał mu za bardzo rozwinąć skrzydeł.

13. Kamila Przeniczkowska - grała za krótko

Średnia zespołu: 4,67