Oceny zawodników za mecz ze Ślęzą

Oceny juniorów młodszych za wygrany 5:1 mecz ze Ślęzą Wrocław

1. Marcin Marczak - 4,5 - Pewnie wychodził do piłek i dobrze je wyprowadzał. Drobny błąd w komunikacji z obrońcami, jednak ogólnie dobry mecz. Przeciwnik niezbyt często zmuszał go do trudniejszych interwencji. Przy straconej bramce głównie zawiniła 'stojąca' postawa obrońców.

2. Maciej Miśta - 4 - Przerywał akcje przeciwników i odbierał im piłkę. Również z asekuracją było dobrze. Aktywny w rozegraniu. Jednak przy straconej bramce za łatwo dał się wymanewrować przeciwnikowi.

3. Tomasz Błaszak - 5,5 - Znakomity występ zdecydowanie najpewniejszego obrońcy w tym meczu. Zatrzymywał akcję przeciwnika i odbierał chyba wszystkie piłki o które walczył. Napastnicy Ślęzy nie mieli przy nim żadnych szans. Oby tak dalej!

4. Wojtek Tkaczyk - 4 - Odpowiednio wyprowadzał piłki z obrony. Trochę gorzej w odbiorze i grze 1x1 - po jednym przegranym pojedynku padła bramka. Plus za asystę wrzucając piłkę w pole karne z rzutu wolnego.

5. Mateusz Starzyński - 3,5 - Walczył w odbiorze i uczestniczył w rozgrywaniu piłki z obrony do ataku, chociaż czasem zbyt długo przytrzymywał piłkę. Zdarzały się też błędy przy ustawieniu w obronie.

6. Marek Pałka - 2 - Starał się odpowiednio rozgrywać piłkę, co mu całkiem nieźle wychodziło. Jednak nie potrafił się odnaleźć w środku pola, często był źle ustawiony i nie potrafił skutecznie zatrzymywać przeciwnika. Dodatkowy minus - żółta kartka za zagranie ręką.

7. Marek Ciochoń - 3 - Sporo walki i dużo odbiorów. Umiał przytrzymać piłkę w odpowiednim momencie przez co był często faulowany. Ale nie uczestniczył tak skutecznie w rozegraniu jak zwykle i nie potrafił zapanować nad środkiem pola. Dodatkowo żółta kartka za dyskusje z sędzią po jednym z fauli na nim.

8. Jakub Mróz - 2 - Jak zwykle dużo walczył i był bardzo aktywny. Miał duży udział przy zdobyciu drugiej bramki. Jednak w tym meczu zdecydowanie za długo przetrzymywał piłkę, nie potrafił jej dobrze rozegrać z partnerami. W jego grze było widać dużo nerwowości. Popełnial również dużo fauli, za co w końcu otrzymał żółtą kartkę.

9. Patryk Ołoszczyński - 4,5 - Dobrze współpracował z kolegami co zaowocowało dwoma asystami. Sporo walki i odbiorów. Jednak często przegrywał pojedynki 1x1 z obrońcami, a w odbiorze chodził 'na raz'. Był także jednym z 'objechanych' zawodników przy bramce przeciwnika.

10. Mikołaj Kalski - 4 - Dosyć niewidoczny i nieefektywny podczas gry na skrzydle. Po zmianie pozycji zdecydowanie lepiej. Przerywał akcje przeciwnika w środku pola i dobrze rozgrywał piłkę.

11. Konrad Mądry - 6 - Potrafił pociągnąć grę zespołu i w kiepskich dla drużyny momentach wyprowadzać ją na prowadzenie. Dużo walczył, pokazywał się do gry. Strzelenie pięciu bramek mówi samo za siebie. Świetny występ!

12. Kamil Bugała - 4,5 - Wprowadził sporo równowagi w środku pola. Przerywał akcje przeciwnika i odbierał dużo piłek. Brał też udział w rozegraniu, ale niestety zdarzyło się kilka strat.

13. Szymon Mądry - 3,5 - Walczył i dobrze pokazywał się kolegom do rozegrania z nim piłki. Jednak nie zwracał uwagi na linię spalonego i przegrywał pojedynki z obrońcami. Bezsensownie złapana żółta kartka za faul na bramkarzu.

14. Adam Pałka - 4,5 - Robił w obronie to co do niego należało - odbierał piłki przeciwnikom i rozgrywał je dalej.

15. Kacper Antos - grał za krótko

16. Alan Antas - grał za krótko