3 kolejka: grają Młodzicy i Trampkarze

W najbliższy weekend na boiska wybiegną Trampkarze oraz Młodzicy. Reszta zawodniczek oraz zawodników Akademii po zeszłotygodniowych turniejach wewnętrznych, będzie odpoczywać.

Trampkarze po mocnym zderzeniu z Ligą Terenową, zmierzą się z Widawą Psary. Początek spotkania o 11.00 w Nadolicach Wielkich. Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Młodzicy po ostatnim meczu, powinni przystąpić do następnego spotkania lekko podrażnieni, gdyż końcówka spotkania z KS Oławą była świetna w wykonaniu młodych piłkarzy, lecz nie udało się zdobyć bramki wyrównującej. Teraz, jeśli z taką samą intensywnością chłopcy zaczną kolejne spotkanie, powinno przynieść to korzystne efekty. Najbliższe spotkanie rozegramy w Oławie, gdzie rolę gospodarza pełni Sokół Marcinkowice. Początek spotkania o 13.00, zbiórka o 12.00. Powołania na mecz sms-em.

Trzymajmy kciuki!